
animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZANMKMP0091
- Тегло: 0.45kg
14.72€ (28.80лв.)
без ДДС: 12.27€ (24.00лв.)
Етикети:
animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, DLZANMKMP0091
, animonda
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, цена animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, оферти animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, ревю animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, промоция animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, онлайн магазин animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, поръчай animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g мнения
, animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, animonda {ucfirst}храна за кучета
, оригинален animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, гаранция animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, бърза доставка animonda Integra Protect 4017721864046 dogs moist food Beef Adult 400 g
, animonda цена
, animonda промоция
, animonda отстъпка
, animonda Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, animonda DLZANMKMP0091 характеристики
, animonda DLZANMKMP0091 спецификации
, animonda DLZANMKMP0091 review
, animonda DLZANMKMP0091 сравнение
, animonda DLZANMKMP0091 отзиви
, animonda DLZANMKMP0091 намаление
| Age of the pet : | At any age |
| Category: | For dog |
| Product category : | Wet food, Veterinary diet |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Series : | ANIMONDA Integra Protect |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Capacity: | 400 g |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), X-Small (< 4kg), Medium (11 - 25kg) |
| Dog breed: | Any breed |
| Dispenser type: | Easy-open end can |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | Digestive care |
| Pet food flavor: | Beef |
| Package type: | Can |
| Quantity: | 1 |
| Moisture content: | 77% |
| Crude ash: | 1.5% |
| Fat content: | 11% |
| Protein: | 5.5% |
| Crude fibres: | 0.9% |





