





Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-LISA 4P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.21kg
23.18€ (45.34лв.)
без ДДС: 19.32€ (37.79лв.)
Етикети:
Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, AJE-LISA 4P
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, цена Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, оферти Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, ревю Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, промоция Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, онлайн магазин Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, поръчай Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room мнения
, Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, гаранция Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, бърза доставка Activejet LISA double black and gold ceiling wall light strip E14 wall lamp for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-LISA 4P характеристики
, Activejet AJE-LISA 4P спецификации
, Activejet AJE-LISA 4P review
, Activejet AJE-LISA 4P сравнение
, Activejet AJE-LISA 4P отзиви
, Activejet AJE-LISA 4P намаление
| Product colour: | Gold, Black |
| Suitable location: | Living room |
| Mounting type: | Surfaced |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Shape: | Round |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Housing material: | Metal |
| AC input voltage: | 230 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Power source type: | AC |
| Input voltage: | 230 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Length: | 645 mm |
| Diameter: | 9 cm |
| Height: | 215 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Dimmable: | No |
| Fitting/cap type: | E14 |
| Bulb(s) included: | No |
| Bulb power: | 40 W |
| Number of bulbs: | 4 bulb(s) |





