





Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: NIKITA 3P Patyna
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.94kg
55.97€ (109.46лв.)
без ДДС: 46.64€ (91.22лв.)
Етикети:
Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, NIKITA 3P Patyna
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, цена Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, оферти Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, ревю Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, промоция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, онлайн магазин Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, поръчай Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room мнения
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, гаранция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, бърза доставка Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina triple 3xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet NIKITA 3P Patyna характеристики
, Activejet NIKITA 3P Patyna спецификации
, Activejet NIKITA 3P Patyna review
, Activejet NIKITA 3P Patyna сравнение
, Activejet NIKITA 3P Patyna отзиви
, Activejet NIKITA 3P Patyna намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Mounting type: | Surfaced |
| Product colour: | Patine |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Housing material: | Glass, Metal |
| Suitable location: | Bedroom, Living room, Universal |
| Lighting style: | Elegant style |
| Glass colour: | White |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power source type: | AC |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Height: | 280 mm |
| Diameter: | 70 cm |
| Lampshade dimensions: | 26 x 12 x 12,5 cm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Additional information: | Light source is not included |
| Dimmable: | No |
| Number of light sources: | 3 |
| Number of bulbs: | 3 bulb(s) |
| Total power: | 120 W |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Bulb(s) included: | No |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |





