





Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-RITA 3P Patyna
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.40kg
68.92€ (134.79лв.)
без ДДС: 57.43€ (112.32лв.)
Етикети:
Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, AJE-RITA 3P Patyna
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, цена Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, оферти Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, ревю Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, промоция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, онлайн магазин Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, поръчай Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room мнения
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, гаранция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, бърза доставка Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp RITA Patina triple 3xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-RITA 3P Patyna характеристики
, Activejet AJE-RITA 3P Patyna спецификации
, Activejet AJE-RITA 3P Patyna review
, Activejet AJE-RITA 3P Patyna сравнение
, Activejet AJE-RITA 3P Patyna отзиви
, Activejet AJE-RITA 3P Patyna намаление
| Sustainability certificates: | RoHS, CE |
| Product colour: | Patine |
| Additional information: | Light source is not included |
| Product colour: | Patine, Ecru |
| Suitable location: | Universal |
| Mounting type: | Surfaced |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Glass colour: | Ecru |
| Housing material: | Metal, Glass |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class: | A |
| AC input voltage: | 230 V |
| Power source type: | AC |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Diameter: | 62 cm |
| Lampshade dimensions: | 18 x 10,5 x 12 cm |
| Height: | 600 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| On/off switch: | No |
| Bulb(s) included: | No |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |
| Number of bulbs: | 3 bulb(s) |





