





Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-RITA 1P Patyna
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.75kg
31.03€ (60.69лв.)
без ДДС: 25.86€ (50.58лв.)
Етикети:
Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, AJE-RITA 1P Patyna
, Activejet
, Аплици
, Led осветление
, купете Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, цена Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, оферти Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, ревю Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, промоция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, онлайн магазин Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, поръчай Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room мнения
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, activejet {ucfirst}аплици
, оригинален Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, гаранция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, бърза доставка Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp NIKITA Patina 5xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Activejet AJE-RITA 1P Patyna характеристики
, Activejet AJE-RITA 1P Patyna спецификации
, Activejet AJE-RITA 1P Patyna review
, Activejet AJE-RITA 1P Patyna сравнение
, Activejet AJE-RITA 1P Patyna отзиви
, Activejet AJE-RITA 1P Patyna намаление
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |
| Product colour: | Ecru, Patine |
| Mounting type: | Surfaced |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Housing material: | Metal, Glass |
| Suitable location: | Universal, Home office, Living room, Office, Bedroom |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Glass colour: | Ecru |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Power source type: | AC |
| AC input voltage: | 230 V |
| Total power: | 40 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class: | A |
| Width: | 290 mm |
| Depth: | 230 mm |
| Height: | 180 mm |
| Lampshade dimensions: | 18 x 10,5 x 12 cm |
| Package height: | 200 mm |
| Package depth: | 160 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 200 mm |
| On/off switch: | No |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |
| Suitable for light type: | Orientation |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Number of bulbs: | 1 bulb(s) |
| Bulb(s) included: | No |





