


-25 %



Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: W0074
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.88kg
36.95€ (72.26лв.)
49.27€ (96.37лв.)
без ДДС: 30.79€ (60.22лв.)
Етикети:
Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, W0074
, Acar
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, цена Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, оферти Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, ревю Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, промоция Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, онлайн магазин Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, поръчай Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m мнения
, Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, acar {ucfirst}разклонители
, оригинален Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, гаранция Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, бърза доставка Acar 504WF EMI/RFI surge protector strip 3m
, Acar цена
, Acar промоция
, Acar отстъпка
, Acar Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Acar W0074 характеристики
, Acar W0074 спецификации
, Acar W0074 review
, Acar W0074 сравнение
, Acar W0074 отзиви
, Acar W0074 намаление
| Material: | Plastic |
| Wall mountable: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Response time: | 25 ms |
| Maximum spike voltage: | 250 V |
| Peak power: | 2300 W |
| USB charging: | No |
| Peak current, normal mode: | 10 A |
| Nominal input voltage: | 230 V |
| AC outlets quantity: | 5 AC outlet(s) |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Height: | 55 mm |
| Width: | 385 mm |
| Depth: | 59 mm |
| Weight: | 900 g |
| Cable length: | 3 m |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| LED indicators: | Power |
| Warnings: | Do not use in humid environments., Do not overload the power strip., Keep out of the reach of children. |






