





ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLSANAZWI0013
- Тегло: 2.10kg
- SKU: DLSANAZWI0013
39.85€ (77.94лв.)
без ДДС: 33.21€ (64.95лв.)
Етикети:
ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, DLSANAZWI0013
, Acana
, Офис
, Дом & Градина
, купете ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, цена ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, оферти ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, ревю ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, промоция ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, поръчай ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg мнения
, ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, acana {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, гаранция ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - dry dog food - 2 kg
, Acana цена
, Acana промоция
, Acana отстъпка
, Acana Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Acana DLSANAZWI0013 характеристики
, Acana DLSANAZWI0013 спецификации
, Acana DLSANAZWI0013 review
, Acana DLSANAZWI0013 сравнение
, Acana DLSANAZWI0013 отзиви
, Acana DLSANAZWI0013 намаление
EAN: 064992543204
Technical Specifications
| Main flavor | Lamb |
| Main flavor | Pork |
| Age of the pet | At any age |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Additional features | General health |
| Series | ACANA Highest Protein |
| Pet breed | Labrador |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Category | For dog |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Dosage form | Solid |
| Pet life stage | All |
| Weight | 2 kg |
| Preservative free | Y |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Dog breed | Any breed |
| Pet food flavor | Pork |
| Pet food flavor | Beef |
| Pet food flavor | Lamb |
| Sugar free | Yes |
| Lactose free | Yes |
| Package type | Sack |
| Health effects | General health |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Soy free | Yes |
| Animal type(s) | Dog |
| Gluten free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Crude ash | 8.5% |
| Crude fibres | 6% |
| Protein | 35% |
| Fat content | 17% |
| Moisture content | 12% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 22 x 30 cm
Weight: 2.1 kg
