





Acana Adult Large Breed 11,4 kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZANAKSP0042
- Тегло: 11.50kg
- SKU: DLZANAKSP0042
105.79€ (206.91лв.)
без ДДС: 88.16€ (172.43лв.)
![]() |
12 x 9.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, DLZANAKSP0042
, Acana
, Офис
, Дом & Градина
, купете Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, цена Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, оферти Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, ревю Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, промоция Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, онлайн магазин Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, поръчай Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg мнения
, Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, acana {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, гаранция Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, бърза доставка Acana Adult Large Breed 11
, 4 kg
, Acana цена
, Acana промоция
, Acana отстъпка
, Acana Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Acana DLZANAKSP0042 характеристики
, Acana DLZANAKSP0042 спецификации
, Acana DLZANAKSP0042 review
, Acana DLZANAKSP0042 сравнение
, Acana DLZANAKSP0042 отзиви
, Acana DLZANAKSP0042 намаление
EAN: 064992521110
Technical Specifications
| Pet life stage | Mature |
| Category | For dog |
| Dog breed | Golden Retriever |
| Dog breed | Labrador Retriever |
| Dog breed | Newfoundland |
| Dog breed | Bernese Mountain Dog |
| Dog breed | German Shepherd |
| Age of the pet | Adult |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Main flavor | Chicken |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Weight | 11.4 kg |
| Package type | Sack |
| Additional features | Joint support |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Product category | Dry food |
| Includes vitamins | Niacin |
| Includes vitamins | Vitamin B2 |
| Includes vitamins | Vitamin E |
| Includes vitamins | Vitamin A |
| Includes vitamins | Vitamin B1 |
| Includes vitamins | Vitamin D3 |
| Includes vitamins | Vitamin B12 |
| Includes vitamins | Vitamin B9 (folic acid) |
| Includes vitamins | Vitamin B5 |
| Includes vitamins | Vitamin B6 |
| Crude fibres | 6% |
| Magnesium content | 0.13% |
| Iodine content | 2 mg/kg |
| Fat content | 15% |
| Selenium content | 0.6 mg/kg |
| Omega-3 fatty acids | 0.5% |
| Calcium | 1.4% |
| Protein | 31% |
| Zinc content | 190 mg/kg |
| Crude ash | 7% |
| Phosphorus | 1.1% |
| Manganese content | 13 mg/kg |
| Iron content | 175 mg/kg |
| Moisture content | 12% |
| Copper content | 22 mg/kg |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 41 x 62 cm
Weight: 11.5 kg

