
-28 %
ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPANAKAS0016
- Тегло: 2.03kg
26.40€ (51.63лв.)
36.56€ (71.51лв.)
без ДДС: 22.00€ (43.03лв.)
Етикети:
ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, DLPANAKAS0016
, Acana
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, цена ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, оферти ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, ревю ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, промоция ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, поръчай ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg мнения
, ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, acana {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, гаранция ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка ACANA Classics Wild Coast - dry dog food - 2 kg
, Acana цена
, Acana промоция
, Acana отстъпка
, Acana Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Acana DLPANAKAS0016 характеристики
, Acana DLPANAKAS0016 спецификации
, Acana DLPANAKAS0016 review
, Acana DLPANAKAS0016 сравнение
, Acana DLPANAKAS0016 отзиви
, Acana DLPANAKAS0016 намаление
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Main flavor: | Fish |
| Series : | ACANA Classics |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Salmon |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Gluten free: | No |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 2 kg |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Crude fibres: | 5% |
| Protein: | 29% |
| Crude ash: | 7.5% |
| Moisture content: | 12% |
| Fat content: | 17% |





