







3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green, Orange, Yellow 1 g
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FMN3DOPLA0077
- Тегло: 0.09kg
- SKU: FMN3DOPLA0077
30.17€ (59.00лв.)
без ДДС: 25.14€ (49.17лв.)
Етикети:
3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, FMN3DOPLA0077
, 3doodler
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, цена 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, оферти 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, ревю 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, промоция 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, онлайн магазин 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, поръчай 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g мнения
, 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, 3doodler {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, гаранция 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, бърза доставка 3Doodler Start 3DS-ECO-MIX2-75 3D printing material Compostable plastic Green
, Orange
, Yellow 1 g
, 3doodler цена
, 3doodler промоция
, 3doodler отстъпка
, 3doodler Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, 3doodler FMN3DOPLA0077 характеристики
, 3doodler FMN3DOPLA0077 спецификации
, 3doodler FMN3DOPLA0077 review
, 3doodler FMN3DOPLA0077 сравнение
, 3doodler FMN3DOPLA0077 отзиви
, 3doodler FMN3DOPLA0077 намаление
EAN: 817005023879
MPN: 3DS-ECO-MIX2-75
Technical Specifications
| Compatibility | 3Doodler Start, 3Doodler 3D Build&Play |
| Opacity | Opaque |
| Brand compatibility | 3Doodler |
| Easy to use | Yes |
| Printing colours | Green, Orange, Yellow |
| Print speed | 10 mm/sec |
| Printing material | Compostable plastic |
| Non-toxic | Yes |
| Melting point (max) | 65 °C |
| Diameter | 2.5 mm |
| Weight | 1 g |
| Package width | 75 mm |
| Package height | 196 mm |
| Quantity per pack | 75 pc(s) |
| Package depth | 32 mm |
| Package weight | 92 g |
| Warnings | Avoid contact with eyes and skin. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Use in well-ventilated areas. |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Sustainability certificates | RoHS |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 19.6 x 3 cm
Weight: 0.089 kg
