







3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black, Blue, Copper, Gold, Green, Purple, Red 260 g
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FMN3DOPLA0109
- Тегло: 0.23kg
- SKU: FMN3DOPLA0109
39.36€ (76.98лв.)
без ДДС: 32.80€ (64.15лв.)
Етикети:
3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, FMN3DOPLA0109
, 3doodler
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, цена 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, оферти 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, ревю 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, промоция 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, онлайн магазин 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, поръчай 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g мнения
, 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, 3doodler {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, гаранция 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, бърза доставка 3Doodler FLOW-TRIFILLS 3D printing material Polylactic acid (PLA) Black
, Blue
, Copper
, Gold
, Green
, Purple
, Red 260 g
, 3doodler цена
, 3doodler промоция
, 3doodler отстъпка
, 3doodler Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, 3doodler FMN3DOPLA0109 характеристики
, 3doodler FMN3DOPLA0109 спецификации
, 3doodler FMN3DOPLA0109 review
, 3doodler FMN3DOPLA0109 сравнение
, 3doodler FMN3DOPLA0109 отзиви
, 3doodler FMN3DOPLA0109 намаление
EAN: 817005024517
MPN: FLOW-TRIFILLS
Technical Specifications
| Compatibility | 3Doodler Flow |
| Printing colours | Black, Blue, Copper, Gold, Green, Purple, Red |
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Opacity | Opaque |
| Brand compatibility | 3Doodler |
| Easy to use | Yes |
| Non-toxic | Yes |
| Weight | 260 g |
| Wire length | 10 m |
| Package type | Box |
| Package depth | 100 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 120 mm |
| Package height | 100 mm |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 12 x 10.5 cm
Weight: 0.23 kg

