
10" HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 27961W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.94kg
63.58€ (124.34лв.)
без ДДС: 52.98€ (103.62лв.)
Етикети:
10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, 27961W
, HUFFY
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, цена 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, оферти 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, ревю 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, промоция 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, онлайн магазин 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, поръчай 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS мнения
, 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, huffy {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, гаранция 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, бърза доставка 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27961W DISNEY CARS
, HUFFY цена
, HUFFY промоция
, HUFFY отстъпка
, HUFFY Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, HUFFY 27961W характеристики
, HUFFY 27961W спецификации
, HUFFY 27961W review
, HUFFY 27961W сравнение
, HUFFY 27961W отзиви
, HUFFY 27961W намаление
| Gender: | Unisex |
| Target audience: | Children |
| Style: | Sport |
| Luggage rack: | No |
| Maximum load weight: | 20 kg |
| Proper use: | Asphalt |
| Recommended age (min): | 2 yr(s) |
| Product colour: | Red |
| Handbrake control: | N |
| Non-slip grip: | Yes |
| Adjustable handlebars: | Yes |
| Adjustable seat: | Yes |
| Preassembled: | Yes |
| Number of wheels: | 2 wheel(s) |
| Material: | Technopolymer, Steel, Foam |
| Brake system: | Rear handbrake |
| Wheels type: | Foam |
| Seat height (max): | 40 cm |
| Weight: | 3.5 kg |
| Seat height (min): | 33 cm |
| Wheel size (imperial): | 25.4 cm (10") |





