TV METZ QLED 65MQD7500Z 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi 390 cd/m² Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 65MQD7500Z
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 25.20kg
Sleep timer:Yes
Remote control type:Y
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Time shift:Y
Parental control:Yes
Voice control:Yes
Product colour:Black
VESA mounting:Yes
AC input voltage:110 - 240 V
Power consumption (typical):102 W
AC input frequency:50/60 Hz
Power consumption (max):167 W
Power consumption (standby):0.4 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:102 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:167 kWh
Energy efficiency class (SDR):F
Height:838 mm
Depth:98 mm
Weight:18.2 kg
Width:1445 mm
Weight with stand:18.9 kg
Depth (with stand):342 mm
Height (with stand):902 mm
Stand depth:34.2 cm
Stand width:51.3 cm
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth:Yes
WLAN:Yes
Teletext function:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Desktop stand:Yes
Remote control type:Y
Display technology:QLED
Aspect ratio:16:9
Screen shape:Flat
HD type:4K Ultra HD
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal (metric):164 cm
Display diagonal:165.1 cm (65")
Supported graphics resolutions:3840 x 2160
Visible screen surface:114.7 dm²
Response time:8 ms
Panel brightness:390 cd/m²
Viewing angle:178°
Number of speakers:2
Audio decoders:Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
RMS rated power:2 x 10 W