TV METZ QLED 50MQD7500Z 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
TV METZ QLED 50MQD7500Z 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 50MQD7500Z – Metz Телевизори
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 50MQD7500Z
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 13.00kg
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Remote control type:Y
Sleep timer:Yes
Parental control:Yes
Voice control:Yes
Time shift:Y
Product colour:Black
VESA mounting:Yes
AC input frequency:50/60 Hz
Power consumption (max):115 W
AC input voltage:110 - 240 V
Power consumption (typical):65 W
Power consumption (standby):0.4 W
Energy efficiency class (SDR):F
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:115 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:65 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Depth (with stand):266 mm
Weight:9.5 kg
Height (with stand):704 mm
Width:1110 mm
Height:651 mm
Depth:91 mm
Weight with stand:9.8 kg
Bluetooth:Yes
Ethernet LAN:Yes
WLAN:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Teletext function:Yes
Desktop stand:Yes
Remote control type:Y
HD type:4K Ultra HD
Screen shape:Flat
Display diagonal:127 cm (50")
Supported graphics resolutions:3840 x 2160
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display technology:QLED
Aspect ratio:16:9
Display diagonal (metric):126 cm
Response time:8 ms
Viewing angle:178°
Bluetooth:Yes
RMS rated power:2 x 10 W