





TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TL-SG3210
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 2.08kg
130.04€ (254.34лв.)
без ДДС: 108.37€ (211.95лв.)
![]() |
12 x 12.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TL-SG3210
, TP-Link
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, tp-link {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка TP-LINK TL-SG3210 Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, TP-Link TL-SG3210 характеристики
, TP-Link TL-SG3210 спецификации
, TP-Link TL-SG3210 review
, TP-Link TL-SG3210 сравнение
, TP-Link TL-SG3210 отзиви
, TP-Link TL-SG3210 намаление
| Rack mounting: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | Black |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (typical): | 10.7 W |
| IGMP snooping: | Yes |
| SSH/SSL support: | Yes |
| DHCP features: | DHCP client |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| System event log: | Yes |
| Switch layer: | L2 |
| Web-based management: | Yes |
| Switch type: | Managed |
| Width: | 294 mm |
| Height: | 44 mm |
| Depth: | 200 mm |
| 10G support: | No |
| Networking standards: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1v, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| Management protocols: | SNMP, RMON, DHCP Client, BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option 82, CPU Monitoring, SNTP, NDP/NTDP |
| SFP module slots quantity: | 2 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 8 |
| Power connector: | DC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Throughput: | 14.9 Mpps |
| Switching capacity: | 20 Gbit/s |
| MAC address table: | 8000 entries |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Multicast support: | Yes |











