









TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILTPLSWI0107
- Тегло: 1.58kg
- SKU: KILTPLSWI0107
97.09€ (189.90лв.)
без ДДС: 80.91€ (158.25лв.)
![]() |
12 x 9.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, KILTPLSWI0107
, TP-Link
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tp-link {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка TP-Link TL-SG1210MP network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TP-Link KILTPLSWI0107 характеристики
, TP-Link KILTPLSWI0107 спецификации
, TP-Link KILTPLSWI0107 review
, TP-Link KILTPLSWI0107 сравнение
, TP-Link KILTPLSWI0107 отзиви
, TP-Link KILTPLSWI0107 намаление
EAN: 6935364052683
MPN: TL-SG1210MP
Technical Specifications
| Rack mounting | No |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Input current | 2.43 A |
| Input voltage | 53.5 V |
| Power source | DC |
| Power consumption (max) | 141.4 W |
| Heat dissipation | 482.17 BTU/h |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Width | 209 mm |
| Depth | 126 mm |
| Height | 26 mm |
| Cable types supported | Cat4 |
| Cable types supported | Cat3 |
| Cable types supported | Cat5 |
| Cable types supported | Cat5e |
| MAC address auto-learning supported | Yes |
| MAC address auto-aging supported | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Networking standards | IEEE 802.3i |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-TX |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T |
| Flow control support | Yes |
| 10G support | No |
| Fanless | Yes |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 1.41 kg |
| Package width | 240 mm |
| Package depth | 315 mm |
| Quick start guide | Yes |
| Combo SFP ports quantity | 1 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 9 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| MAC address table | 4000 entries |
| Store-and-forward | Yes |
| Packet buffer memory | 14.88 MB |
| Switching capacity | 20 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 8 |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 123 W |
| Warnings | Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Warnings | Do not open the case or try to repair it yourself. |
| Warnings | The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 32 x 24 cm
Weight: 1.58 kg






