
TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm, 2700K color, dimmable light) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Tapo L510E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.08kg
21.08€ (41.24лв.)
без ДДС: 17.57€ (34.36лв.)
Етикети:
TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, Tapo L510E
, TP-Link
, Led крушки
, Led осветление
, купете TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, цена TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, оферти TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, ревю TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, промоция TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, онлайн магазин TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, поръчай TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light) мнения
, TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light) сравнение
, евтин Led крушки
, топ Led крушки
, най-добър Led крушки
, нов Led крушки
, tp-link {ucfirst}led крушки
, оригинален TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, гаранция TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, бърза доставка TP-Link Tapo L510E Smart Wi-Fi bulb (806 lm
, 2700K color
, dimmable light)
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Led крушки
, led крушки в българия
, led крушки techmag
, онлайн поръчка Led крушки
, магазин за Led крушки
, топ оферти Led крушки
, TP-Link Tapo L510E характеристики
, TP-Link Tapo L510E спецификации
, TP-Link Tapo L510E review
, TP-Link Tapo L510E сравнение
, TP-Link Tapo L510E отзиви
, TP-Link Tapo L510E намаление
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Type: | Smart bulb |
| Beam angle (max): | 220° |
| Wi-Fi frequency: | 2.4 GHz |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Colour temperature (max): | 2700 K |
| Bulb power: | 8.7 W |
| Product colour: | White |
| Dimmable: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Interface: | Wi-Fi |
| Luminous flux: | 806 lm |
| Energy efficiency class: | F |
| Power consumption (typical): | 8.7 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Energy consumption per 1000 hours: | 9 kWh |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Depth: | 60 mm |
| Width: | 60 mm |
| Height: | 112 mm |
| Package depth: | 61 mm |
| Package width: | 118 mm |
| Package height: | 60 mm |
| Package weight: | 90 g |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 683005 |










