







TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2,4 GHz/5 GHz) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILTPLROU0151
- Тегло: 0.90kg
- SKU: KILTPLROU0151
65.93€ (128.94лв.)
без ДДС: 54.94€ (107.45лв.)
Етикети:
TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, KILTPLROU0151
, TP-Link
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, цена TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, оферти TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, ревю TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, промоция TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, онлайн магазин TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, поръчай TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black мнения
, TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tp-link {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, гаранция TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, бърза доставка TP-Link EX520 WLAN-Router Gigabit Ethernet Dual-Band (2
, 4 GHz/5 GHz) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TP-Link KILTPLROU0151 характеристики
, TP-Link KILTPLROU0151 спецификации
, TP-Link KILTPLROU0151 review
, TP-Link KILTPLROU0151 сравнение
, TP-Link KILTPLROU0151 отзиви
, TP-Link KILTPLROU0151 намаление
EAN: 4897098684795
MPN: EX520
Technical Specifications
| Indication light | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Tabletop router |
| On/off switch | Yes |
| Built-in display | No |
| Power source type | DC |
| External power adapter | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Yes |
| DoS attack prevention | Yes |
| Firewall | Yes |
| Security algorithms | WPA2 |
| Security algorithms | WPA3 |
| Security algorithms | SSID |
| Security algorithms | WPA |
| Schedule access | Yes |
| Firewall security | SPI |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Reset button | Yes |
| WPS push button | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Wireless statistics | Yes |
| Depth | 135 mm |
| Height | 41.6 mm |
| Width | 260.2 mm |
| VPN support | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| VPN Passthrough | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Networking standards | IEEE 802.11a |
| Networking standards | IEEE 802.11ac |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Networking standards | IEEE 802.11ax |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Browser supported | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Antenna included | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2402 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max) | 3000 Mbit/s |
| DHCP client | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Supported network protocols | IPv4, IPv6 |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Antenna design | External |
| Antennas quantity | 4 |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| SIM card slot | No |
| WAN connection type | RJ-45 |
| DSL WAN | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| Input voltage | 12 V |
| 5G | No |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Warnings | Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
| Warnings | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Warnings | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| Sustainability certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25 x 7 x 33 cm
Weight: 0.9 kg





