













TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILTPLROU0132
- Тегло: 0.49kg
- SKU: KILTPLROU0132
56.20€ (109.91лв.)
без ДДС: 46.83€ (91.59лв.)
Етикети:
TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, KILTPLROU0132
, TP-Link
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tp-link {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка TP-Link EX141 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TP-Link KILTPLROU0132 характеристики
, TP-Link KILTPLROU0132 спецификации
, TP-Link KILTPLROU0132 review
, TP-Link KILTPLROU0132 сравнение
, TP-Link KILTPLROU0132 отзиви
, TP-Link KILTPLROU0132 намаление
EAN: 4895252502312
MPN: EX141
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Product type | Tabletop router |
| Power source type | DC |
| Output current | 1 A |
| Output voltage | 12 V |
| NAT functionality | ALG, Virtual Server, Port Trigger, DMZ, uPnP |
| Security algorithms | IPSec |
| Security algorithms | WPA |
| Security algorithms | WPA3 |
| Security algorithms | WPA2 |
| Security algorithms | SSID |
| Parental control | Yes |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Firewall | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Reset button | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Width | 182.7 mm |
| Depth | 94 mm |
| Height | 33.3 mm |
| VPN support | IPSec, PPTP, L2TP |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Port forwarding | Yes |
| Port triggering | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Yes |
| VPN server | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| VPN Passthrough | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Browser supported | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max) | 1201 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 1201 Mbit/s |
| Modulation | 1024-QAM |
| DHCP client | Yes |
| Management protocols | TR-069, TR-098, TR-181, TR-111, and TR-143 |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB port | No |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenna design | External |
| WAN connection type | RJ-45 |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| SIM card slot | No |
| Warnings | The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| Warnings | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |
| Warnings | Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23.3 x 20.1 x 5.9 cm
Weight: 0.492 kg





