


-36 %



TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RE700X
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.43kg
74.24€ (145.21лв.)
116.21€ (227.28лв.)
без ДДС: 61.87€ (121.01лв.)
Етикети:
TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, RE700X
, TP-Link
, Access point
, Wireless & Networking
, купете TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, цена TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, оферти TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, ревю TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, промоция TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, онлайн магазин TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, поръчай TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender мнения
, TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender сравнение
, евтин Access point
, топ Access point
, най-добър Access point
, нов Access point
, tp-link {ucfirst}access point
, оригинален TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, гаранция TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, бърза доставка TP-Link AX3000 Mesh WiFi 6 Extender
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Access point
, access point в българия
, access point techmag
, онлайн поръчка Access point
, магазин за Access point
, топ оферти Access point
, TP-Link RE700X характеристики
, TP-Link RE700X спецификации
, TP-Link RE700X review
, TP-Link RE700X сравнение
, TP-Link RE700X отзиви
, TP-Link RE700X намаление
| Mac operating systems supported: | Yes |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| LED indicators: | Power, Status |
| Antennas quantity: | 2 |
| Antenna type: | Internal |
| Product type: | Mesh router |
| Housing colour: | White |
| Transmit power: | CE: 2.4GHz ≤16dBm, 5GHz ≤21dBm |
| Power consumption (typical): | 11.2 W |
| Depth: | 36 mm |
| Width: | 78 mm |
| Height: | 149 mm |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| WLAN data transfer rate (first band): | 574 Mbit/s |
| Security algorithms: | WPA2, WEP, WPA3, WPA |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (second band): | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |










