





TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TX10UB Nano
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.05kg
31.00€ (60.62лв.)
без ДДС: 25.83€ (50.52лв.)
Етикети:
TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, TX10UB Nano
, TP-Link
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, цена TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, оферти TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, ревю TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, промоция TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, онлайн магазин TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, поръчай TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s мнения
, TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, tp-link {ucfirst}мрежови карти
, оригинален TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, гаранция TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, бърза доставка TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, TP-Link TX10UB Nano характеристики
, TP-Link TX10UB Nano спецификации
, TP-Link TX10UB Nano review
, TP-Link TX10UB Nano сравнение
, TP-Link TX10UB Nano отзиви
, TP-Link TX10UB Nano намаление
| Component for: | PC/Laptop |
| Internal: | No |
| Product colour: | Black |
| Width: | 15.7 mm |
| Depth: | 7.4 mm |
| Height: | 19.2 mm |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz): | 287 Mb/s |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Maximum data transfer rate (5 GHz): | 600 Mbit/s |
| Modulation: | 64-QAM, DQPSK, OFDM, CCK, 1024-QAM, 16-QAM, 256-QAM, DBPSK |
| Security algorithms: | WEP, WPA-PSK, WPA3, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a |
| Frequency range: | 2.4 - 5 GHz |
| Bluetooth: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| USB version: | 2.0 |
| USB connector form factor: | Straight |
| Host interface: | USB |
| Interface: | Bluetooth |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Warnings: | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |










