





TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Archer C6U
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.84kg
59.86€ (117.07лв.)
без ДДС: 49.88€ (97.56лв.)
Етикети:
TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Archer C6U
, TP-Link
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tp-link {ucfirst}безжични рутери
, оригинален TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка TP-Link Archer C6U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TP-Link Archer C6U характеристики
, TP-Link Archer C6U спецификации
, TP-Link Archer C6U review
, TP-Link Archer C6U сравнение
, TP-Link Archer C6U отзиви
, TP-Link Archer C6U намаление
| Built-in processor: | Yes |
| Processor cores: | 2 |
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | Black |
| Power source type: | AC |
| Security algorithms: | WPA2, WEP, WPA |
| Firewall: | Yes |
| Filtering: | Yes |
| URL filtering: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Height: | 32 mm |
| Width: | 215 mm |
| Depth: | 117 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| WLAN data transfer rate (max): | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band): | 867 Mbit/s |
| DHCP server: | Yes |
| DHCP client: | Yes |
| USB port: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Memory card slot(s): | No |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Antennas quantity: | 4 |
| Antenna design: | External |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| SIM card slot: | No |
| DSL WAN: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| 3G: | No |
| 4G: | No |










