





TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C50
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.70kg
40.92€ (80.03лв.)
без ДДС: 34.10€ (66.69лв.)
Етикети:
TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, C50
, TP-Link
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tp-link {ucfirst}безжични рутери
, оригинален TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка TP-Link Archer C50 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TP-Link C50 характеристики
, TP-Link C50 спецификации
, TP-Link C50 review
, TP-Link C50 сравнение
, TP-Link C50 отзиви
, TP-Link C50 намаление
| Processor cores: | 1 |
| Built-in processor: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Output current: | 0.85 A |
| Output voltage: | 9 V |
| Power source type: | AC |
| DMZ support: | Yes |
| Security algorithms: | 128-bit WEP, WPA, 64-bit WEP, WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Filtering: | Yes |
| IP address filtering: | Yes |
| MAC address filtering: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Stateful Packet Inspection (SPI): | Yes |
| DoS attack prevention: | Yes |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| WPS push button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Height: | 32.1 mm |
| Depth: | 123.5 mm |
| Width: | 182.9 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100 |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Package width: | 290 mm |
| Package weight: | 670 g |
| Package height: | 76 mm |
| Package depth: | 240 mm |
| AC adapter included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN data transfer rate (max): | 867 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band): | 867 Mbit/s |
| DHCP client: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB port: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Antenna design: | External |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| DSL WAN: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| Warnings: | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |










