



TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Archer TX20U
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.12kg
37.79€ (73.91лв.)
без ДДС: 31.49€ (61.59лв.)
Етикети:
TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, Archer TX20U
, TP-Link
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, цена TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, оферти TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, ревю TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, промоция TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, онлайн магазин TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, поръчай TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter мнения
, TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, tp-link {ucfirst}мрежови карти
, оригинален TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, гаранция TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, бърза доставка TP-Link Archer AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, TP-Link Archer TX20U характеристики
, TP-Link Archer TX20U спецификации
, TP-Link Archer TX20U review
, TP-Link Archer TX20U сравнение
, TP-Link Archer TX20U отзиви
, TP-Link Archer TX20U намаление
| Compliance certificates: | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Operating modes: | Infrastructure mode |
| Internal: | No |
| Transmitting power (FCC): | 19 dBm |
| Transmitting power (CE): | 18.5 - 21.5 dBm |
| Component for: | PC |
| LED indicators: | Status |
| Product colour: | Black |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Height: | 12.9 mm |
| Depth: | 29.2 mm |
| Width: | 90.2 mm |
| WLAN data transfer rates supported: | 400, 11, 300, 54, 867 Mbit/s, 574 |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Security algorithms: | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3, WPA, WEP, WPA2 |
| Networking standards: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximum data transfer rate: | 1201 Mbit/s |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Quick installation guide: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| USB connector form factor: | Straight |
| Interface: | WLAN |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Host interface: | USB |
| Sustainability certificates: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |










