





TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ARCHER T4U
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.20kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, ARCHER T4U
, TP-Link
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, цена TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, оферти TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, ревю TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, промоция TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, онлайн магазин TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, поръчай TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter мнения
, TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, tp-link {ucfirst}мрежови карти
, оригинален TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, гаранция TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, бърза доставка TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB WiFi Adapter
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, TP-Link ARCHER T4U характеристики
, TP-Link ARCHER T4U спецификации
, TP-Link ARCHER T4U review
, TP-Link ARCHER T4U сравнение
, TP-Link ARCHER T4U отзиви
, TP-Link ARCHER T4U намаление
| Antenna design: | External |
| WPS push button: | Yes |
| Antenna: | Yes |
| Component for: | PC/Laptop |
| LED indicators: | Power |
| Internal: | No |
| Product colour: | Black |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Height: | 13.9 mm |
| Width: | 92.4 mm |
| Depth: | 30.4 mm |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Bandwidth (second): | 5 GHz |
| Bandwidth (first): | 2.4 GHz |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN data transfer rates supported: | 11, 400, 54, 867 Mbit/s, 300 Mbit/s |
| Security algorithms: | WPA-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK |
| Maximum data transfer rate: | 867 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Modulation: | CCK, 256-QAM, DBPSK, DQPSK, 64-QAM, 16-QAM |
| Frequency range: | 2.4 - 5 GHz |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 7, Windows 8, Windows 8 x64, Windows XP, Windows 8.1 x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 x64 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.7 Lion |
| Package width: | 207 mm |
| Drivers included: | Yes |
| Package height: | 42 mm |
| Package depth: | 148 mm |
| Quick installation guide: | Yes |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Host interface: | USB |
| Interface: | WLAN |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Transmit power range: | 20 - 20 dBmW |
| Antennas quantity: | 2 |
| Sustainability certificates: | RoHS |










