





TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: RE305
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.25kg
48.47€ (94.80лв.)
без ДДС: 40.39€ (79.00лв.)
Етикети:
TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, RE305
, TP-Link
, Access point
, Wireless & Networking
, купете TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, цена TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, оферти TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, ревю TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, промоция TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, онлайн магазин TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, поръчай TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender мнения
, TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender сравнение
, евтин Access point
, топ Access point
, най-добър Access point
, нов Access point
, tp-link {ucfirst}access point
, оригинален TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, гаранция TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, бърза доставка TP-LINK AC1200 Wi-Fi Range Extender
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Access point
, access point в българия
, access point techmag
, онлайн поръчка Access point
, магазин за Access point
, топ оферти Access point
, TP-Link RE305 характеристики
, TP-Link RE305 спецификации
, TP-Link RE305 review
, TP-Link RE305 сравнение
, TP-Link RE305 отзиви
, TP-Link RE305 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| LED indicators: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Product colour: | White |
| Power consumption (max): | 7.3 W |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Height: | 62 mm |
| Width: | 80 mm |
| Depth: | 77.8 mm |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3u, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b |
| Cabling technology: | 10/100Base-T(X) |
| Security algorithms: | WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPA-PSK, 128-bit WEP |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 7, Windows 98SE, Windows XP, Windows 8.1, Windows 10, Windows NT |
| Data transfer rate: | 867 Mbit/s |
| Type: | Network transmitter |
| WPS push button: | Yes |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Mac compatibility: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 10 |
| Mac operating systems supported: | MacOS |
| Package width: | 156.5 mm |
| Package height: | 89 mm |
| Package depth: | 101.5 mm |
| Package weight: | 250 g |
| Quick start guide: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Antennas quantity: | 2 |
| Antenna type: | Internal |










