





TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TL-MR105
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.55kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, TL-MR105
, TP-Link
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, цена TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, оферти TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, ревю TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, промоция TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, онлайн магазин TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, поръчай TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router мнения
, TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tp-link {ucfirst}безжични рутери
, оригинален TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, гаранция TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, бърза доставка TP-Link 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TP-Link TL-MR105 характеристики
, TP-Link TL-MR105 спецификации
, TP-Link TL-MR105 review
, TP-Link TL-MR105 сравнение
, TP-Link TL-MR105 отзиви
, TP-Link TL-MR105 намаление
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | White |
| Power source type: | DC |
| Firewall security: | IPv4 SPI Firewall |
| DMZ support: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Security algorithms: | WPA-PSK, WPA, 64-bit WEP, WPA2, WPA2-PSK, 128-bit WEP |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| WPS push button: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Width: | 174 mm |
| Depth: | 130 mm |
| Height: | 60 mm |
| Port forwarding: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100 |
| Number of guest networks (2.4 GHz): | 1 |
| Package type: | Box |
| Quick installation guide: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| WLAN data transfer rate (max): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| DHCP server: | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP client: | Yes |
| USB port: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Antenna design: | Internal |
| Ethernet WAN: | Yes |
| SIM card slot: | Yes |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| 4G standard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 4G bands supported: | 2100, 800, 900, 2300, 2600 MHz, 850, 2500, 1800 |
| Mobile network generation: | 4G |
| 3G standards: | DC-HSPA+, HSDPA, UMTS, HSPA |
| SIM card type: | NanoSIM |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | RoHS, CE |










