



TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TX201
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.19kg
30.35€ (59.36лв.)
без ДДС: 25.29€ (49.46лв.)
Етикети:
TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, TX201
, TP-Link
, Мрежови карти
, Wireless & Networking
, купете TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, цена TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, оферти TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, ревю TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, промоция TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, онлайн магазин TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, поръчай TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter мнения
, TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter сравнение
, евтин Мрежови карти
, топ Мрежови карти
, най-добър Мрежови карти
, нов Мрежови карти
, tp-link {ucfirst}мрежови карти
, оригинален TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, гаранция TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, бърза доставка TP-Link 2.5 Gigabit PCIe Network Adapter
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Мрежови карти
, мрежови карти в българия
, мрежови карти techmag
, онлайн поръчка Мрежови карти
, магазин за Мрежови карти
, топ оферти Мрежови карти
, TP-Link TX201 характеристики
, TP-Link TX201 спецификации
, TP-Link TX201 review
, TP-Link TX201 сравнение
, TP-Link TX201 отзиви
, TP-Link TX201 намаление
| Compliance certificates: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Internal: | Yes |
| Product colour: | Grey, Black |
| Component for: | PC/Laptop |
| LED indicators: | Activity, Link |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Height: | 98.2 mm |
| Width: | 120.8 mm |
| Depth: | 21.5 mm |
| Full duplex: | Yes |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 2500, 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Networking standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3bz |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Maximum data transfer rate: | 2500 Mbit/s |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Windows operating systems supported: | Windows 8.1, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 10 Education x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Package depth: | 152.5 mm |
| Package height: | 41.5 mm |
| Package weight: | 170 g |
| Package width: | 201.5 mm |
| Resource CD: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |
| Mounting brackets included: | Yes |
| PCI version: | 2.1 |
| Interface: | Ethernet |
| Host interface: | PCI Express |
| Connectivity technology: | Wired |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Sustainability certificates: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Sustainability compliance: | Yes |










