





TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TL-SG116E
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.30kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, TL-SG116E
, TP-Link
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, цена TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, оферти TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, ревю TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, промоция TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, онлайн магазин TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, поръчай TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch мнения
, TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, tp-link {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, гаранция TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, бърза доставка TP-Link 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, TP-Link TL-SG116E характеристики
, TP-Link TL-SG116E спецификации
, TP-Link TL-SG116E review
, TP-Link TL-SG116E сравнение
, TP-Link TL-SG116E отзиви
, TP-Link TL-SG116E намаление
| Housing material: | Metal |
| Product colour: | Black |
| Rack mounting: | No |
| LED indicators: | Yes |
| Power source: | DC |
| Input voltage: | 12 V |
| Input current: | 1 A |
| Power consumption (max): | 9.19 W |
| Power supply included: | Yes |
| Loop protection: | Yes |
| IGMP snooping: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Heat dissipation: | 31.68 BTU/h |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Switch layer: | L2 |
| Switch type: | Unmanaged |
| Width: | 286 mm |
| Height: | 25.4 mm |
| Depth: | 111.7 mm |
| Networking standards: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u |
| Full duplex: | Yes |
| 10G support: | No |
| Number of VLANs: | 32 |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| VLAN support: | Yes |
| Copper ethernet cabling technology: | 1000BASE-T, 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Cable length detection: | Yes |
| Broadcast storm control: | Yes |
| Auto-negotiation: | Yes |
| Cable types supported: | Cat5, Cat5e, Cat6, Cat3, Cat4 |
| Link aggregation: | Yes |
| Virtual LAN features: | Tagged VLAN, Protocol-based VLAN |
| Port mirroring: | Yes |
| Rate limiting: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Package width: | 170 mm |
| Cables included: | AC |
| Package weight: | 1.36 kg |
| AC adapter included: | Yes |
| Package depth: | 412 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| Package height: | 70 mm |
| Rubber feet: | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 16 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 16 |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| Jumbo frames support: | Yes |
| Switching capacity: | 32 Gbit/s |
| Forwarding rate: | 23.81 Mpps |
| Number of queues: | 4 |
| Jumbo frames: | 10000 |
| MAC address table: | 8000 entries |
| Packet buffer memory: | 4.1 MB |
| Store-and-forward: | Yes |
| Power over Ethernet (PoE): | No |










