

-36 %


TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6971681317074
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.19kg
40.79€ (79.77лв.)
63.84€ (124.86лв.)
без ДДС: 33.99€ (66.48лв.)
Етикети:
TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, 6971681317074
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, оферти TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, ревю TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, промоция TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, онлайн магазин TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, поръчай TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black мнения
, TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, гаранция TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, бърза доставка TOZO T12 PRO True Wireless Stereo (TWS) In-Ear USB Type-C Bluetooth Headset Black
, цена
, промоция
, отстъпка
, Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, 6971681317074 характеристики
, 6971681317074 спецификации
, 6971681317074 review
, 6971681317074 сравнение
, 6971681317074 отзиви
, 6971681317074 намаление
| Case weight: | 104 g |
| Headphone weight: | 12,8 g (2 x 6,4 g) |
| Product type: | Headset |
| Wearing style: | In-ear |
| Product colour: | Black |
| Headset type: | Binaural |
| Waterproof: | IPX8 |
| Control type: | Touch |
| Power bank function: | Yes |
| USB cable included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Charging case: | Yes |
| Headphones: | Y |
| Compass attachment: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB connector: | USB Type-C |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wireless range: | 10 m |
| Battery capacity: | 2500 mAh |
| Left earpiece battery capacity: | 50 mAh |
| Continuous audio playback time: | 8 h |
| Right earpiece battery capacity: | 50 mAh |
| Charging time: | 3.5 h |
| Battery type: | Built-in battery |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 170 h |
| Wireless charging time: | 10 h |
| Microphone type: | Built-in |
| Microphone noise-canceling: | Yes |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Ear coupling: | In-ear |
| Headphone frequency: | 18 - 20000 Hz |
| Driver diameter: | 10 mm |





