





















Toolbox connect cantilever 22" Keter
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: NOPKTRSKR0062
- Тегло: 3.48kg
- SKU: NOPKTRSKR0062
64.12€ (125.40лв.)
без ДДС: 53.43€ (104.50лв.)
Етикети:
Toolbox connect cantilever 22 Keter
, NOPKTRSKR0062
, KETER
, Авто-Мото Хоби
, купете Toolbox connect cantilever 22 Keter
, цена Toolbox connect cantilever 22 Keter
, оферти Toolbox connect cantilever 22 Keter
, ревю Toolbox connect cantilever 22 Keter
, промоция Toolbox connect cantilever 22 Keter
, онлайн магазин Toolbox connect cantilever 22 Keter
, поръчай Toolbox connect cantilever 22 Keter
, Toolbox connect cantilever 22 Keter мнения
, Toolbox connect cantilever 22 Keter сравнение
, евтин Авто-Мото Хоби
, топ Авто-Мото Хоби
, най-добър Авто-Мото Хоби
, нов Авто-Мото Хоби
, keter {ucfirst}авто-мото хоби
, оригинален Toolbox connect cantilever 22 Keter
, гаранция Toolbox connect cantilever 22 Keter
, бърза доставка Toolbox connect cantilever 22 Keter
, KETER цена
, KETER промоция
, KETER отстъпка
, KETER Авто-Мото Хоби
, авто-мото хоби в българия
, авто-мото хоби techmag
, онлайн поръчка Авто-Мото Хоби
, магазин за Авто-Мото Хоби
, топ оферти Авто-Мото Хоби
, KETER NOPKTRSKR0062 характеристики
, KETER NOPKTRSKR0062 спецификации
, KETER NOPKTRSKR0062 review
, KETER NOPKTRSKR0062 сравнение
, KETER NOPKTRSKR0062 отзиви
, KETER NOPKTRSKR0062 намаление
EAN: 7290106934214
MPN: 238275
Technical Specifications
| Product type | Toolbox |
| Latching connectors | Yes |
| Locking | Yes |
| Modular design | Yes |
| Compartments | Y |
| Handrails | Yes |
| Product colour | Black |
| Volume | 26 l |
| Depth | 565 mm |
| Weight | 3.6 kg |
| Height | 251 mm |
| Width | 317 mm |
| Warnings | Avoid dropping to avoid damaging the product. |
| Warnings | Store in a dry place. |
| Warnings | Keep away from fire and heat sources. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30 x 55 x 24 cm
Weight: 3.48 kg

