









Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10") Green Multicolour
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SRETMSROW0037
- Тегло: 3.84kg
- SKU: SRETMSROW0037
73.44€ (143.64лв.)
без ДДС: 61.20€ (119.70лв.)
Етикети:
Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, SRETMSROW0037
, TOIMSA
, Играчки & Детски артикули
, купете Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, цена Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, оферти Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, ревю Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, промоция Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, онлайн магазин Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, поръчай Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour мнения
, Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, toimsa {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, гаранция Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, бърза доставка Toimsa 198 bicycle City bike 25.4 cm (10) Green Multicolour
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, TOIMSA SRETMSROW0037 характеристики
, TOIMSA SRETMSROW0037 спецификации
, TOIMSA SRETMSROW0037 review
, TOIMSA SRETMSROW0037 сравнение
, TOIMSA SRETMSROW0037 отзиви
, TOIMSA SRETMSROW0037 намаление
EAN: 8422084001988
MPN: TOI198
Technical Specifications
| Frame design | Upright |
| Luggage rack | No |
| Frame size | 25.4 cm (10") |
| Frame material | Steel |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Brake system | No |
| Recommended age (max) | 3 yr(s) |
| Wheel size (imperial) | 25.4 cm (10") |
| Product colour | Multicolour |
| Target audience | Children |
| Gender | Unisex |
| Wheel rim material | Steel |
| Type | City bike |
| Bicycle brake control | Handbrake |
| Recommended age (min) | 2 yr(s) |
| Adjustable stem | Yes |
| Front fork material | Steel |
| Pants guard | Yes |
| Package dimensions (W x D x H) | 650 x 170 x 310 mm |
| Seat height (min) | 33 cm |
| Weight | 3.5 kg |
| Seat height (max) | 40 cm |
| Built-in light | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17.5 x 65 x 31 cm
Weight: 3.835 kg

