





Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSM7900
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.39kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, ZSM7900
, Zelmer
, Тостери
, Тостери
, Грилове и Електрически скари
, купете Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, цена Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, оферти Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, ревю Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, промоция Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, онлайн магазин Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, поръчай Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver мнения
, Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver сравнение
, евтин Тостери
, топ Тостери
, най-добър Тостери
, нов Тостери
, zelmer {ucfirst}тостери
, оригинален Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, гаранция Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, бърза доставка Toaster ZSM7900 3-in-1 900 Watt Black-Silver
, Zelmer цена
, Zelmer промоция
, Zelmer отстъпка
, Zelmer Тостери
, тостери в българия
, тостери techmag
, онлайн поръчка Тостери
, магазин за Тостери
, топ оферти Тостери
, Zelmer ZSM7900 характеристики
, Zelmer ZSM7900 спецификации
, Zelmer ZSM7900 review
, Zelmer ZSM7900 сравнение
, Zelmer ZSM7900 отзиви
, Zelmer ZSM7900 намаление
| Frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power: | 900 W |
| Depth: | 235 mm |
| Height: | 105 mm |
| Width: | 230 mm |
| Housing material: | Stainless steel, Plastic |
| Easy to clean: | Yes |
| Product colour: | Black, Silver |
| Non-stick coating: | Yes |
| Cool touch handle(s): | Yes |
| Number of sandwiches: | 2 |
| Non-stick coated plates: | Yes |
| Lockable lid: | Yes |
| Non-slip feet: | Yes |
| Vertical storage: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Plate material: | Stone |
| Number of sandwich plates: | 2 |
| Number of waffle plates: | 2 |
| Number of grill plates: | 2 |









