





Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PS-TPG-1050F1FAPE-1
- Тегло: 3.70kg
257.50€ (503.62лв.)
без ДДС: 214.58€ (419.68лв.)
![]() |
12 x 24.32 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, PS-TPG-1050F1FAPE-1
, THERMALTAKE
, Захранвания
, PC компоненти
, купете Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, цена Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, оферти Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, ревю Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, промоция Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, онлайн магазин Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, поръчай Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black мнения
, Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black сравнение
, евтин Захранвания
, топ Захранвания
, най-добър Захранвания
, нов Захранвания
, thermaltake {ucfirst}захранвания
, оригинален Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, гаранция Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, бърза доставка Thermaltake Toughpower Grand RGB 1050W Platinum power supply unit ATX Black
, THERMALTAKE цена
, THERMALTAKE промоция
, THERMALTAKE отстъпка
, THERMALTAKE Захранвания
, захранвания в българия
, захранвания techmag
, онлайн поръчка Захранвания
, магазин за Захранвания
, топ оферти Захранвания
, THERMALTAKE PS-TPG-1050F1FAPE-1 характеристики
, THERMALTAKE PS-TPG-1050F1FAPE-1 спецификации
, THERMALTAKE PS-TPG-1050F1FAPE-1 review
, THERMALTAKE PS-TPG-1050F1FAPE-1 сравнение
, THERMALTAKE PS-TPG-1050F1FAPE-1 отзиви
, THERMALTAKE PS-TPG-1050F1FAPE-1 намаление
| Product colour: | Black |
| Fan diameter: | 14 cm |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Illumination: | Yes |
| Illumination colour: | Multi |
| On/off switch: | Yes |
| Hold time: | 16 ms |
| Power Factor Correction (PFC) type: | Active |
| Combined power (+12V): | 1000 W |
| Power protection features: | Overheating, Short circuit, Over voltage, Over power, Under voltage, Over current |
| Input current: | 13 A |
| Combined power (+5Vsb): | 15 W |
| Max output current (+12V): | 83.83 A |
| Total power: | 1050 W |
| Max output current (+5Vsb): | 3 A |
| Combined power (-12V): | 3.6 W |
| Efficiency: | 92% |
| Max output current (+5V): | 22 A |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Max output current (-12V): | 0.3 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Max output current (+3.3V): | 22 A |
| Combined power (+3.3V): | 120 W |
| Power Good signal delay range: | 100 - 500 ms |
| Peak power: | 1260 W |
| Combined power (+5V): | 120 W |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 50 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Mean time between failures (MTBF): | 120000 h |
| Power supply unit (PSU) form factor: | ATX |
| ATX version: | 2.0 |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Platinum |
| EPS version: | 2.92 |
| CPU power cable length: | 65 cm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 8 |
| SATA power cable length: | 150, 500 |
| Motherboard power cable length: | 60 cm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): | 4 |
| Number of SATA power connectors: | 12 |
| Floppy disk drive connector: | Yes |
| Peripheral (Molex) power cable length: | 500, 150 |
| Floppy disk drive cable length: | 15 cm |
| CPU power connector (4+4 pin): | Yes |
| PCI Express power cable length: | 50 cm |
| Motherboard power connector: | 24-pin ATX |









