





Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15") 1500 RPM Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CL-N020-PL12SW-A
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.24kg
55.22€ (108.01лв.)
без ДДС: 46.02€ (90.01лв.)
Етикети:
Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, CL-N020-PL12SW-A
, THERMALTAKE
, Охладители за лаптоп
, Лаптопи и аксесоари
, купете Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, цена Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, оферти Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, ревю Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, промоция Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, онлайн магазин Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, поръчай Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black мнения
, Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black сравнение
, евтин Охладители за лаптоп
, топ Охладители за лаптоп
, най-добър Охладители за лаптоп
, нов Охладители за лаптоп
, thermaltake {ucfirst}охладители за лаптоп
, оригинален Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, гаранция Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, бърза доставка Thermaltake Massive 12 notebook cooling pad 38.1 cm (15) 1500 RPM Black
, THERMALTAKE цена
, THERMALTAKE промоция
, THERMALTAKE отстъпка
, THERMALTAKE Охладители за лаптоп
, охладители за лаптоп в българия
, охладители за лаптоп techmag
, онлайн поръчка Охладители за лаптоп
, магазин за Охладители за лаптоп
, топ оферти Охладители за лаптоп
, THERMALTAKE CL-N020-PL12SW-A характеристики
, THERMALTAKE CL-N020-PL12SW-A спецификации
, THERMALTAKE CL-N020-PL12SW-A review
, THERMALTAKE CL-N020-PL12SW-A сравнение
, THERMALTAKE CL-N020-PL12SW-A отзиви
, THERMALTAKE CL-N020-PL12SW-A намаление
| Illumination colour: | Blue, Green, Red |
| Number of height positions: | 2 |
| Illumination: | Yes |
| Material: | Metal, Plastic |
| Height adjustment: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Power source type: | USB |
| Input voltage: | 5 V |
| Weight: | 920 g |
| Height: | 38 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Width: | 380 mm |
| Number of built-in cooling fans: | 1 pc(s) |
| Fan performance: | 42 cfm |
| Fan speed control: | Yes |
| Control type: | Rotary |
| Noise level: | 32 dB |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Maximum screen size: | 38.1 cm (15") |
| Rotational speed (max): | 1500 RPM |
| Package type: | Box |
| Cables included: | USB |
| Manual: | Yes |
| USB version: | 2.0 |
| Host interface: | USB |








