





Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 11-08004
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.50kg
52.50€ (102.68лв.)
без ДДС: 43.75€ (85.57лв.)
Етикети:
Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, 11-08004
, Kambukka
, Термоси
, Продукти за дома
, купете Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, цена Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, оферти Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, ревю Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, промоция Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, онлайн магазин Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, поръчай Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint мнения
, Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint сравнение
, евтин Термоси
, топ Термоси
, най-добър Термоси
, нов Термоси
, kambukka {ucfirst}термоси
, оригинален Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, гаранция Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, бърза доставка Thermal mug with telescopic straw Kambukka Rio Tumbler 950ml Bubblegum Mint
, Kambukka цена
, Kambukka промоция
, Kambukka отстъпка
, Kambukka Термоси
, термоси в българия
, термоси techmag
, онлайн поръчка Термоси
, магазин за Термоси
, топ оферти Термоси
, Kambukka 11-08004 характеристики
, Kambukka 11-08004 спецификации
, Kambukka 11-08004 review
, Kambukka 11-08004 сравнение
, Kambukka 11-08004 отзиви
, Kambukka 11-08004 намаление
| Doesn't contain: | Bisphenol A (BPA) |
| Dishwasher proof: | Yes |
| Interior material: | Stainless steel |
| Cold keeping time: | 24 h |
| Leakproof: | Yes |
| Product type: | Thermal mug with a straw |
| Product colour: | Pink, Green |
| Hanger hole: | Yes |
| Telescopic straw: | Yes |
| Volume: | 950 ml |
| Height: | 233 mm |
| Diameter: | 10.1 cm |
| Weight: | 510 g |
| Height (without lid): | 22 cm |
| Quantity: | 1 |
| Warnings: | Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |





