





Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 11-03038
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.42kg
40.09€ (78.41лв.)
без ДДС: 33.41€ (65.34лв.)
Етикети:
Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, 11-03038
, Kambukka
, Термоси
, Продукти за дома
, купете Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, цена Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, оферти Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, ревю Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, промоция Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, онлайн магазин Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, поръчай Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038) мнения
, Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038) сравнение
, евтин Термоси
, топ Термоси
, най-добър Термоси
, нов Термоси
, kambukka {ucfirst}термоси
, оригинален Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, гаранция Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, бърза доставка Thermal bottle Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
, Kambukka цена
, Kambukka промоция
, Kambukka отстъпка
, Kambukka Термоси
, термоси в българия
, термоси techmag
, онлайн поръчка Термоси
, магазин за Термоси
, топ оферти Термоси
, Kambukka 11-03038 характеристики
, Kambukka 11-03038 спецификации
, Kambukka 11-03038 review
, Kambukka 11-03038 сравнение
, Kambukka 11-03038 отзиви
, Kambukka 11-03038 намаление
| Doesn't contain: | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to open: | Yes |
| Leakproof: | Yes |
| Keep warm function: | Yes |
| Hot keeping time: | 10 h |
| Cold keeping time: | 22 h |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Thermal bottle |
| Interior material: | Stainless steel |
| Height (without lid): | 16,2 cm |
| Volume: | 600 ml |
| Diameter: | 7.4 cm |
| Height: | 197 mm |
| Quantity: | 1 |





