


-36 %



Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 4G09
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.67kg
105.47€ (206.28лв.)
165.08€ (322.88лв.)
без ДДС: 87.89€ (171.90лв.)
![]() |
12 x 9.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, 4G09
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, цена Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, оферти Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, ревю Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, промоция Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, онлайн магазин Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, поръчай Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White мнения
, Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, гаранция Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, бърза доставка Tenda 4G09 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G White
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA 4G09 характеристики
, TENDA 4G09 спецификации
, TENDA 4G09 review
, TENDA 4G09 сравнение
, TENDA 4G09 отзиви
, TENDA 4G09 намаление
| Firmware upgradeable: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | White |
| LED indicators: | LAN, Link, Power, WAN, WLAN |
| Product type: | Portable router |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 110 - 220 V |
| Output voltage: | 12 V |
| Power source type: | AC |
| Output current: | 1.5 A |
| Firewall: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -30 - 70 °C |
| Reset button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Width: | 185 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Weight: | 350 g |
| Height: | 126 mm |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 1000, 100 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Port forwarding: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package type: | Box |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| WLAN data transfer rate (max): | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| DHCP client: | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Supported network protocols: | IPv4/IPv6 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| DC-in jack: | Yes |
| USB port: | No |
| Memory card slot(s): | No |
| Antenna connector type: | SMA |
| Antennas quantity: | 2 |
| Detachable antenna(s): | Yes |
| Transmit power: | 23 dBmW |
| Antenna design: | Internal & external |
| Ethernet WAN: | Yes |
| DSL WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| SIM card slot: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| Mobile network generation: | 4G |
| 3G standards: | WCDMA |
| 4G standard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Short Message Service (SMS): | Yes |
| Warnings: | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock. |







