


-21 %



Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G, Wi-Fi 5, Dual SIM, 5x RJ45 1000Mb/s – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RUTX50000000
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.06kg
525.49€ (1,027.77лв.)
668.81€ (1,308.07лв.)
без ДДС: 437.91€ (856.48лв.)
![]() |
12 x 49.62 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, RUTX50000000
, Teltonika
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, цена Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, оферти Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, ревю Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, промоция Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, онлайн магазин Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, поръчай Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s мнения
, Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, teltonika {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, гаранция Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, бърза доставка Teltonika RUTX50 | Profesjonalny przemysłowy router | 5G
, Wi-Fi 5
, Dual SIM
, 5x RJ45 1000Mb/s
, Teltonika цена
, Teltonika промоция
, Teltonika отстъпка
, Teltonika Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, Teltonika RUTX50000000 характеристики
, Teltonika RUTX50000000 спецификации
, Teltonika RUTX50000000 review
, Teltonika RUTX50000000 сравнение
, Teltonika RUTX50000000 отзиви
, Teltonika RUTX50000000 намаление
| Internal memory: | 256 MB |
| Flash memory: | 256 MB |
| Processor frequency: | 717 MHz |
| Built-in processor: | Yes |
| Operating system installed: | RutOS |
| Processor architecture: | ARM Cortex A7 |
| Housing material: | Aluminium |
| Product colour: | Stainless steel |
| Product type: | Portable router |
| International Protection (IP) code: | IP30 |
| LED indicators: | LAN, Power, WAN, WLAN |
| Power supply: | 18 W |
| Power source type: | DC |
| Security algorithms: | AES-CCMP, TKIP, WEP, WPA2-Enterprise-PEAP, WPA3-SAE, WPA2-PSK, WPA3-EAP |
| MAC address filtering: | Yes |
| Network address translation (NAT): | Yes |
| DDoS protection: | Yes |
| System event log: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Filtering: | Yes |
| DoS attack prevention: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -40 - 75 °C |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| MIMO: | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Height: | 44.2 mm |
| Weight: | 533 g |
| Width: | 132 mm |
| Depth: | 95.1 mm |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Auto MDI/MDI-X: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Port forwarding: | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Static route: | Yes |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| AC adapter included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Manual: | Yes |
| Antenna included: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (max): | 867 Mbit/s |
| Routing protocols: | RIP-1, EIGRP, NHRP, OSPFv2, RIP-2, BGP |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Antenna connector type: | SMA |
| Detachable antenna(s): | Yes |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 7 |
| Ethernet WAN: | Yes |
| DSL WAN: | No |
| SIM card slot: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| 4G LTE category: | 20 |
| Dual SIM support: | Yes |
| 4G standard: | LTE |
| SIM card type: | MiniSIM |
| Mobile network generation: | 5G |






