

















Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LADSLPPOW0045
- Тегло: 0.52kg
- SKU: LADSLPPOW0045
39.97€ (78.18лв.)
без ДДС: 33.31€ (65.15лв.)
Етикети:
Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, LADSLPPOW0045
, SILICON POWER
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, цена Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, оферти Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, ревю Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, промоция Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, онлайн магазин Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, поръчай Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black мнения
, Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, silicon power {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, гаранция Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, бърза доставка Silicon Power QX55 Powerbank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, SILICON POWER LADSLPPOW0045 характеристики
, SILICON POWER LADSLPPOW0045 спецификации
, SILICON POWER LADSLPPOW0045 review
, SILICON POWER LADSLPPOW0045 сравнение
, SILICON POWER LADSLPPOW0045 отзиви
, SILICON POWER LADSLPPOW0045 намаление
EAN: 4713436146476
MPN: SP30KMAPBKQX550K
Technical Specifications
| Power bank & device charging at once | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Shape | Square |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| Port 2 output power | 22.5 W |
| Port 4 output current | 3 A |
| Port 1 output power | 18 W |
| Input voltage | 5 V |
| Input current | 2 A |
| Port 1 output current | 2.4 A |
| Output current | 2.4 A |
| Output voltage | 5 V |
| Port 2 output current | 2.4 A |
| Port 3 output current | 4.5 A |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Weight | 451 g |
| Width | 72 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 112.5 mm |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery charge time (USB) | 9.5 h |
| Charging source | USB |
| Fast charging | Yes |
| Built-in radio | No |
| Battery capacity | 30000 mAh |
| Battery capacity | 38.5 Wh |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | WEEE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Lightning ports quantity | 1 |
| Input interface | Lightning + USB Type-C + Micro-USB |
| USB Type-C connector | Yes |
| USB Type-A output ports | 3 |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| Lightning connector | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Micro-USB connector | Yes |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste. |
| Warnings | Do not throw into fire or disassemble. |
| Warnings | Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Hazard pictogram(s) | Flammable substances |
| Hazard pictogram(s) | Toxic to health |
| Hazard pictogram(s) | Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10.5 x 15.5 x 4.5 cm
Weight: 0.515 kg



