















SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LADSLPPOW0022
- Тегло: 0.49kg
- SKU: LADSLPPOW0022
27.06€ (52.92лв.)
без ДДС: 22.55€ (44.10лв.)
Етикети:
SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, LADSLPPOW0022
, SILICON POWER
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, цена SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, оферти SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, ревю SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, промоция SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, онлайн магазин SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, поръчай SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black мнения
, SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, silicon power {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, гаранция SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, бърза доставка SILICON POWER QS15 Powerbank External battery 20000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP20KMAPBKQS150K) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, SILICON POWER LADSLPPOW0022 характеристики
, SILICON POWER LADSLPPOW0022 спецификации
, SILICON POWER LADSLPPOW0022 review
, SILICON POWER LADSLPPOW0022 сравнение
, SILICON POWER LADSLPPOW0022 отзиви
, SILICON POWER LADSLPPOW0022 намаление
EAN: 4713436140276
MPN: SP20KMAPBKQS150K
Technical Specifications
| Charger compatibility | Android and iOS devices |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Product colour | Black |
| Power protection features | Overcharge |
| Power protection features | Over voltage |
| Power protection features | Overvoltage protection |
| Width | 73 mm |
| Weight | 404 g |
| Depth | 29 mm |
| Height | 143 mm |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Charging source | USB |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB Type-C connector | Yes |
| Micro-USB connector | Yes |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2.5 x 19 x 11 cm
Weight: 0.49 kg



