







SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LADSLPPOW0021
- Тегло: 0.28kg
- SKU: LADSLPPOW0021
24.96€ (48.82лв.)
без ДДС: 20.80€ (40.68лв.)
Етикети:
SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, LADSLPPOW0021
, SILICON POWER
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, цена SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, оферти SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, ревю SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, промоция SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, онлайн магазин SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, поръчай SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black мнения
, SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, silicon power {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, гаранция SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, бърза доставка SILICON POWER QP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB QC 3.0 1x USB-C PD (SP10KMAPBKQP150K) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, SILICON POWER LADSLPPOW0021 характеристики
, SILICON POWER LADSLPPOW0021 спецификации
, SILICON POWER LADSLPPOW0021 review
, SILICON POWER LADSLPPOW0021 сравнение
, SILICON POWER LADSLPPOW0021 отзиви
, SILICON POWER LADSLPPOW0021 намаление
EAN: 4713436140252
MPN: SP10KMAPBKQP150K
Technical Specifications
| Charger compatibility | Android and iOS devices |
| Housing material | Plastic |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Power protection features | Overvoltage protection |
| Power protection features | Over voltage |
| Power protection features | Overcharge |
| Depth | 16.8 mm |
| Height | 141 mm |
| Width | 69 mm |
| Weight | 224 g |
| Charging source | USB |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-C connector | Yes |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| Micro-USB connector | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 19.5 x 2.5 cm
Weight: 0.28 kg



