





















Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DIASLPZEW0059
- Тегло: 0.10kg
- SKU: DIASLPZEW0059
69.91€ (136.74лв.)
без ДДС: 58.26€ (113.95лв.)
Етикети:
Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, DIASLPZEW0059
, SILICON POWER
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, цена Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, оферти Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, ревю Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, промоция Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, онлайн магазин Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, поръчай Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black мнения
, Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, silicon power {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, гаранция Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, бърза доставка Silicon Power PC60 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, SILICON POWER DIASLPZEW0059 характеристики
, SILICON POWER DIASLPZEW0059 спецификации
, SILICON POWER DIASLPZEW0059 review
, SILICON POWER DIASLPZEW0059 сравнение
, SILICON POWER DIASLPZEW0059 отзиви
, SILICON POWER DIASLPZEW0059 намаление
EAN: 4713436149941
MPN: SP256GBPSDPC60CK
Technical Specifications
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | KCC |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Compliance certificates | BSMI |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Housing material | Plastic |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Protection features | Bump resistant |
| Protection features | Drop proof |
| Product colour | Black |
| Password protection | Yes |
| Hardware encryption | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Height | 11.2 mm |
| Weight | 46 g |
| Width | 80 mm |
| Depth | 80 mm |
| USB connector | USB Type-C |
| Thunderbolt technology | No |
| Wi-Fi | No |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Warnings | Avoid contact with water and moisture. |
| Warnings | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Memory type | 3D NAND |
| SSD capacity | 256 GB |
| NVMe | No |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Write speed | 500 MB/s |
| Read speed | 540 MB/s |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.5 x 16.6 x 2.3 cm
Weight: 0.098 kg



