







SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LADSLPPOW0027
- Тегло: 0.28kg
- SKU: LADSLPPOW0027
21.28€ (41.61лв.)
без ДДС: 17.73€ (34.68лв.)
Етикети:
SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, LADSLPPOW0027
, SILICON POWER
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, цена SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, оферти SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, ревю SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, промоция SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, онлайн магазин SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, поръчай SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black мнения
, SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, silicon power {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, гаранция SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, бърза доставка SILICON POWER GP15 Powerbank External battery 10000 mAh 2x USB 2.1A (SP10KMAPBKGP150K) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, SILICON POWER LADSLPPOW0027 характеристики
, SILICON POWER LADSLPPOW0027 спецификации
, SILICON POWER LADSLPPOW0027 review
, SILICON POWER LADSLPPOW0027 сравнение
, SILICON POWER LADSLPPOW0027 отзиви
, SILICON POWER LADSLPPOW0027 намаление
EAN: 4713436140214
MPN: SP10KMAPBKGP150K
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| LED indicators | Yes |
| Power protection features | Overcharge |
| Power protection features | Overvoltage protection |
| Power protection features | Over voltage |
| Width | 69 mm |
| Height | 141 mm |
| Depth | 16.8 mm |
| Weight | 220 g |
| Charging source | USB |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-C connector | Yes |
| USB Type-A output ports | 2 |
| Micro-USB connector | Yes |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10.8 x 19.5 x 2.5 cm
Weight: 0.28 kg



