



Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMSLPFLD0089
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMSLPFLD0089
87.18€ (170.51лв.)
без ДДС: 72.65€ (142.09лв.)
![]() |
12 x 8.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, PAMSLPFLD0089
, SILICON POWER
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, цена Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, оферти Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, ревю Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, промоция Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, онлайн магазин Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, поръчай Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black мнения
, Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, silicon power {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, гаранция Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, бърза доставка Silicon Power DS72 USB flash drive 250 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, SILICON POWER PAMSLPFLD0089 характеристики
, SILICON POWER PAMSLPFLD0089 спецификации
, SILICON POWER PAMSLPFLD0089 review
, SILICON POWER PAMSLPFLD0089 сравнение
, SILICON POWER PAMSLPFLD0089 отзиви
, SILICON POWER PAMSLPFLD0089 намаление
EAN: 4713436157434
MPN: SP250GBUC3S72VPK
Technical Specifications
| Certification | CE, UKCA, FCC, BSMI |
| Form factor | Cap |
| Product colour | Black |
| Housing material | Aluminium, Rubber |
| Built-in display | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Width | 21.3 mm |
| Height | 10.4 mm |
| Depth | 80.9 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.3.x or later, Linux 2.6.x or later Mobile device- Android OS 6.0 or later, iOS 13 or later |
| Read speed | 1050 MB/s |
| Capacity | 250 GB |
| Device interface | USB Type-A / USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Write speed | 850 MB/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.5 x 12.6 x 1.2 cm
Weight: 0.02 kg




