Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SP064GBUF3B30V1K
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
23.45€ (45.86лв.)
без ДДС: 19.54€ (38.22лв.)
Етикети:
Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, SP064GBUF3B30V1K
, SILICON POWER
, USB памети
, Периферия
, купете Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, цена Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, оферти Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, ревю Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, промоция Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black мнения
, Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, silicon power {ucfirst}usb памети
, оригинален Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 64 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SILICON POWER SP064GBUF3B30V1K характеристики
, SILICON POWER SP064GBUF3B30V1K спецификации
, SILICON POWER SP064GBUF3B30V1K review
, SILICON POWER SP064GBUF3B30V1K сравнение
, SILICON POWER SP064GBUF3B30V1K отзиви
, SILICON POWER SP064GBUF3B30V1K намаление
| Product colour: | Black |
| Password protection: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Security algorithms: | 256-bit AES |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Depth: | 53.7 mm |
| Weight: | 14.8 g |
| Height: | 10.3 mm |
| Width: | 18 mm |
| Capacity: | 64 GB |
| Windows operating systems supported: | Windows Vista Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows XP Home, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows XP Professional, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows Vista Enterprise x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Home Basic, Windows 8, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home x64 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac compatibility: | Yes |
| USB version: | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |







