





















Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PAMSLPFLD0024
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMSLPFLD0024
20.48€ (40.06лв.)
без ДДС: 17.07€ (33.39лв.)
Етикети:
Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, PAMSLPFLD0024
, SILICON POWER
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, цена Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, оферти Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, ревю Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, промоция Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black мнения
, Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, silicon power {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка Silicon Power Blaze B30 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, SILICON POWER PAMSLPFLD0024 характеристики
, SILICON POWER PAMSLPFLD0024 спецификации
, SILICON POWER PAMSLPFLD0024 review
, SILICON POWER PAMSLPFLD0024 сравнение
, SILICON POWER PAMSLPFLD0024 отзиви
, SILICON POWER PAMSLPFLD0024 намаление
EAN: 4712702632194
MPN: SP032GBUF3B30V1K
Technical Specifications
| Form factor | Capless |
| Product colour | Black |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Fingerprint reader | No |
| Password protection | No |
| PIN-secured access | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 14.8 g |
| Depth | 53.7 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 10.3 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Windows operating systems supported | Windows 8 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Business x64 |
| Windows operating systems supported | Windows XP Professional |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Home Premium x64 |
| Windows operating systems supported | Windows XP Home x64 |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Ultimate x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Enterprise x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Pro |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Home Basic x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Professional x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Premium x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Pro x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Premium |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Starter |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Enterprise |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Home Basic |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Enterprise |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Professional |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Business |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Ultimate |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Ultimate x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Basic |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Ultimate |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Basic x64 |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Home Premium |
| Windows operating systems supported | Windows XP Home |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Starter x64 |
| Windows operating systems supported | Windows Vista Enterprise x64 |
| Windows operating systems supported | Windows XP Professional x64 |
| Mac compatibility | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| USB version | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capacity | 32 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 1 x 17.5 x 8.5 cm
Weight: 0.015 kg



