Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP032GBUF3B25V1K
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.02kg
16.54€ (32.34лв.)
без ДДС: 13.78€ (26.95лв.)
Етикети:
Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SP032GBUF3B25V1K
, SILICON POWER
, USB памети
, Периферия
, купете Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, silicon power {ucfirst}usb памети
, оригинален Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка Silicon Power Blaze B25 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SILICON POWER цена
, SILICON POWER промоция
, SILICON POWER отстъпка
, SILICON POWER USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SILICON POWER SP032GBUF3B25V1K характеристики
, SILICON POWER SP032GBUF3B25V1K спецификации
, SILICON POWER SP032GBUF3B25V1K review
, SILICON POWER SP032GBUF3B25V1K сравнение
, SILICON POWER SP032GBUF3B25V1K отзиви
, SILICON POWER SP032GBUF3B25V1K намаление
| Key ring: | Yes |
| Housing material: | Plastic |
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Slide |
| Password protection: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Security algorithms: | 256-bit AES |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Depth: | 12.5 mm |
| Height: | 58.9 mm |
| Width: | 20 mm |
| Weight: | 8.2 g |
| Capacity: | 32 GB |
| Mac compatibility: | Yes |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows Vista Business, Windows 8.1, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 10, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Home x64, Windows Vista Home Premium, Windows XP Home, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows XP Professional x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Education, Windows XP Professional |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Device interface: | USB Type-A |







