
-3 %
Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: HB578G0S6
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 40.31kg
879.83€ (1,720.79лв.)
910.16€ (1,780.13лв.)
без ДДС: 733.19€ (1,433.99лв.)
![]() |
12 x 83.09 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, HB578G0S6
, Siemens
, Фурни за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, цена Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, оферти Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, ревю Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, промоция Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, онлайн магазин Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, поръчай Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black мнения
, Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black сравнение
, евтин Фурни за вграждане
, топ Фурни за вграждане
, най-добър Фурни за вграждане
, нов Фурни за вграждане
, siemens {ucfirst}фурни за вграждане
, оригинален Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, гаранция Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, бърза доставка Siemens iQ500 HB578G0S6 oven 71 L A Black
, Siemens цена
, Siemens промоция
, Siemens отстъпка
, Siemens Фурни за вграждане
, фурни за вграждане в българия
, фурни за вграждане techmag
, онлайн поръчка Фурни за вграждане
, магазин за Фурни за вграждане
, топ оферти Фурни за вграждане
, Siemens HB578G0S6 характеристики
, Siemens HB578G0S6 спецификации
, Siemens HB578G0S6 review
, Siemens HB578G0S6 сравнение
, Siemens HB578G0S6 отзиви
, Siemens HB578G0S6 намаление
| Control type: | Touch |
| Control position: | Front |
| Grill surface area: | 1330 cm² |
| Door temperature (max): | 30 °C |
| Appliance placement: | Built-in |
| Display type: | LCD |
| Built-in display: | Yes |
| Soft closing door: | Yes |
| Cord length: | 1.2 m |
| Number of glass door panels: | 4 |
| Product colour: | Black |
| Door hinge: | Down |
| Energy efficiency index (EEI): | 95.3 |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Energy consumption (conventional): | 0.99 kWh |
| Current: | 16 A |
| Energy efficiency scale: | A+++ to D |
| Energy consumption (forced convection): | 0.81 kWh |
| Energy efficiency class: | A |
| Connected load: | 3600 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Installation compartment height: | 60.4 cm |
| Depth with door open: | 104 cm |
| Depth: | 548 mm |
| Height: | 595 mm |
| Installation compartment depth: | 55 cm |
| Installation compartment width: | 56.8 cm |
| Interior dimensions (W x D x H): | 480 x 415 x 357 mm |
| Width: | 594 mm |
| Baking tray: | Yes |
| Grill grid included: | Yes |
| Timer type: | Digital |
| Child lock: | Yes |
| Wi-Fi controlled: | Yes |
| Integrated clock: | Yes |
| Clock type: | Electronic |
| Timer modes: | Cooking time, End cooking time, Timer |
| Auto power off: | Yes |
| Number of auto cooking programs: | 30 |
| Convection cooking: | Yes |
| Fast heat: | Yes |
| Total oven(s) interior capacity: | 71 L |
| Grill: | Yes |
| Number of ovens: | 1 |
| Bottom heating: | Yes |
| Number of cooking programs: | 8 |
| Oven thermostat range: | 30 - 275 °C |
| Hot air grilling: | Yes |
| Grill power: | 2800 W |
| Self-cleaning: | Yes |
| Full surface grill: | Yes |
| Oven net capacity: | 71 L |
| Number of shelf positions: | 5 |
| Oven size: | Medium |
| Cleaning type: | Pyrolytic |
| Conventional cooking: | Yes |
| Pyrolyse power: | 4800 W |
| Maximum temperature (conventional): | 275 °C |
| Slow cooking: | Yes |
| Pizza making function: | Yes |
| Oven type: | Electric |
| Top heating: | Yes |
| Bulb power: | 25 W |
| Lamp type: | Halogen |
| Lamps quantity: | 1 lamp(s) |
| Interior light: | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 165931 |







