





Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ED851HWB1E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 17.00kg
728.15€ (1,424.13лв.)
без ДДС: 606.79€ (1,186.78лв.)
![]() |
12 x 68.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, ED851HWB1E
, Siemens
, Котлони за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, цена Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, оферти Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, ревю Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, промоция Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, онлайн магазин Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, поръчай Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s) мнения
, Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s) сравнение
, евтин Котлони за вграждане
, топ Котлони за вграждане
, най-добър Котлони за вграждане
, нов Котлони за вграждане
, siemens {ucfirst}котлони за вграждане
, оригинален Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, гаранция Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, бърза доставка Siemens iQ500 ED851HWB1E hob Black Built-in 80 cm Zone induction hob 5 zone(s)
, Siemens цена
, Siemens промоция
, Siemens отстъпка
, Siemens Котлони за вграждане
, котлони за вграждане в българия
, котлони за вграждане techmag
, онлайн поръчка Котлони за вграждане
, магазин за Котлони за вграждане
, топ оферти Котлони за вграждане
, Siemens ED851HWB1E характеристики
, Siemens ED851HWB1E спецификации
, Siemens ED851HWB1E review
, Siemens ED851HWB1E сравнение
, Siemens ED851HWB1E отзиви
, Siemens ED851HWB1E намаление
| Cooking zone 2 diameter: | 145 mm |
| Cooking zone 4 boost: | 3700 W |
| Cooking zone 5 power source: | Electric |
| Cooking zone 5 boost: | 3700 W |
| Cooking zone 4 power: | 2500 W |
| Cooking zone 5 power: | 2500 W |
| Cooking zone 4 power source: | Electric |
| Cooking zone 3 diameter: | 240 mm |
| Cooking zone 3 position: | Central |
| Cooking zone 2 boost: | 2200 W |
| Cooking zone 2 power source: | Electric |
| Cooking zone 2 power: | 1600 W |
| Cooking zone 1 position: | Left front |
| Cooking zone 1 power source: | Electric |
| Cooking zone 5 diameter: | 190, 210 mm |
| Cooking zone 1 boost: | 3100 W |
| Cooking zone 5 position: | Right front |
| Cooking zone 3 power source: | Electric |
| Cooking zone 3 power: | 2500 W |
| Cooking zone 2 position: | Left rear |
| Hob width size: | 80 cm |
| Cooking zone 4 position: | Right rear |
| Appliance placement: | Built-in |
| Cooking zone 1 power: | 2000 W |
| Cooking zone 4 diameter: | 190, 210 mm |
| Hob type: | Zone induction hob |
| Top surface type: | Ceramic |
| Cooking zone 3 boost: | 3700 W |
| Product colour: | Black |
| Cooking zone 1 diameter: | 180 mm |
| Number of cooking zones: | 5 zone(s) |
| Number of electric cooking zones: | 5 zone(s) |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Connected load (electric): | 7400 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power plug type: | No plug |
| Apps supported: | Home Connect |
| Installation compartment depth (max): | 50 cm |
| Worktop thickness (min): | 1.6 cm |
| Installation compartment depth (min): | 49 cm |
| Height: | 51 mm |
| Weight: | 13.3 kg |
| Width: | 802 mm |
| Depth: | 522 mm |
| Cord length: | 1.1 m |
| Installation compartment height: | 5.1 cm |
| Installation compartment width: | 75 cm |
| Boost function: | Yes |
| Quick start: | Yes |
| Keep warm function: | No |
| Pan detection: | Yes |
| Number of power levels: | 17 |
| Package weight: | 17 kg |
| Timer type: | Digital |
| Residual heat indicator: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Built-in display: | Yes |
| Child lock: | Yes |
| Control position: | Top front |
| Control type: | Touch |
| Siemens technologies (cooking): | combiZone, touchSlider, cookConnect, quickStart |
| Built-in hood: | No |







